اطلاعیه ها
کد : ۵۶۳

بسمه تعالی
قابل توجه دانشجویان گرامی
جهت ورود به سامانه آموزشی و رفع خطاهای احتمالی به نکات زیر توجه فرمائید:

-آدرس سامانه آموزشی erp.fatemiyehshiraz.ac.ir می باشد. جهت ورود به سامانه نام کاربری و رمزعبور خود را از حالت ذخیره خارج نمایید و کیبوردتان انگلیسی باشد. (نام کاربری: شماره دانشجوئی و رمزعبور: کدملی (در صورتی که دانشجو آن را تغییر نداده باشد)).

-در ابتدای ورود حتما باید ارزشیابی را مشاهده و برای کلیه اساتیدی که در ترم جاری با آنها درس اخذ نموده اید، ارزشیابی انجام شده و سپس وارد سایر قسمت ها شوید.

-در صورتی که پس ورود به سامانه با صفحه سفید مواجه شدیـد، و در پایین صفـحه موبایل تان پیغـامی به همراه گزینـه Always show یا "همیشه نشان داده شود" مشاهده کردید، روی آن کلیک نمایید تا مشکل سفید بودن صفحه و ورود برطرف گردد.

 

بروزرسانی

از بروز بودن نسخه مرورگر مورد استفاده خود اطمینان حاصل فرمائید. (جهت سهولت، لینک مستقیم بروزرسانی در کانال تلگرام و سروش ارسال شده است.)
الف) انجام بروزرسانی در گوشی های دارای سیستم عامل اندروید، با استفاده از نرم افزار google play گوشی. (بسته به اینکه مرورگر پیش فرض موبایل تان چه مرورگری باشد که در تنظیمات اینترنت موبایل قابل مشاهده است، همان مرورگر را بروزرسانی فرمائید.)
ب‌) در گوشی های آیفن، مرورگر پیش فرض، سافاری است که جهت بروزرسانی آن باید کل سیستم عامل موبایل را توسط اینترنت وایی فایی بروزرسانی فرمائید.
ج‌) در صورت استفاده از کامپیوتر یا لپ تاپ، جهت بروزرسانی مرورگر گوگل کروم ابتدا روی سه نقطه بالای صفحه، گوشه سمت راست کلیک، گزینه Help و زیرگزینه About google chrome را انتخاب نموده و اجازه بدهید عملیات بروزرسانی انجام گردد و پس از اتمام آن و مشاهده تیک آبی رنگ، درصورت وجود دکمه آبی رنگ Relaunch بر روی آن کلیک نمایید و سپس وارد سامانه گردید.

نظر شما

captcha