آموزش های عالی آزاد
کد : ۱۲۴

دوره‌های مهارت‌افزایی مؤسسه آموزش عالی فاطمیه (س) شیراز:

این دوره ها با هدف افزایش مهارت دانشجویان در دو دسته آموزش‌های عمومی و آموزش‌های تخصصی ارائه می‌گردد، که از تابستان ١۴٠٠ شروع به فعالیت نموده است.

تمام مدرسین دوره های مهارت‌افزایی از بین اساتید مجرب و متخصص و نیز با سابقه تدریس و کار حرفه ای در رشته مدنظر، انتخاب شده اند و هیچ دوره ای با تدریس دانشجو ارائه نمی‌گردد.

گواهی معتبر ارائه شده در انتهای دوره ها، از طرف مؤسسه صادر می‌گردد. دانشجویان پس از اتمام دوره با کسب حد نصاب نمره آزمون نهایی و نیز شرایط دوره، قادر به دریافت گواهی گذراندن دوره می‌باشند.

از آنجایی که یکی از اهداف تحصیلی، ورود به بازار کار، کارآفرینی و تولید در هر یک رشته های تخصصی می‌باشد، یکی از اهداف مهارت‌افزایی نیز، آموزش مهارت های لازم و تجارب مورد نیاز برای ورود دانشجویان به بازار کار می‌باشد.

  از آنجایی که دانشجویان صرف گذراندن دروس دانشگاهی رشته خود، لزوما مهارت ورود به بازار کار را کسب می‌کنند، نیازمند فرا گرفتن مهارت های لازم و نیز راهنمایی جهت کار تخصصی می‌باشند، که این امر زیر نظر اساتید مجرب این دوره ها که علاوه بر سابقه تدریس، سابقه کار تخصصی در حوزه مورد نظر را دارند، در دوره های مهارت‌افزایی مؤسسه آموزش عالی فاطمیه (س) شیراز امکان پذیر شده است.

از آنجایی که هدف اصلی این آموزش‌ها، پرورش فردی متخصص و متعهد بوده است، و نیز به دلیل اینکه این دوره ها در مکان خود مؤسسه برگزار می‌شود.

هزینه های دریافتی از دانشجویان مؤسسه با تخفیف ٣٠ تا ۵٠ درصدی محاسبه شده است، علاوه بر اینکه هزینه ثبت نام برای افراد آزاد، در مقایسه با دوره های مشابه بسیار مناسب تعیین شده است و علاوه بر آن، تخفيف هایی از جمله تخفیف ثبت نام گروهی، معرفی تعدادی دانشجو، ثبت نام چند دوره کلاس ها و... نیز برای دانشجویان در نظر گرفته شده است.

امید است با برگزاری و بسط این دوره ها، خدمت دیگر از سمت مؤسسه برای قشر دانش و مهارت صورت بگیرد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره واتساپ  09223994145 در ارتباط باشید

با آرزوی توفیق الهی

مدیریت دوره های مهارت‌افزایی

مؤسسه آموزش عالی فاطمیه (س) شیراز

نظر شما

captcha